Výsledková listina čerťák 2019

Junioři 19 let a mladší (trať 4 km)
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MJ 3 8 Jirků Adam TJ Nové Město na Moravě 04 00:15:42 105,15
2 MJ 4 1 Šimůnek Jan ISCAREX Junior team ČT 03 00:15:52 103,04
3 MJ 8 78 Kovář Lukáš OB Česká Třebová 01 00:16:46 91,82
4 MJ 11 93 Gregora Filip Vencl tým Ústí nad Orlicí 02 00:17:14 86,00
5 MJ 12 44 Havlík Lukáš SKI klub Hlinsko 04 00:17:21 84,57
6 MJ 18 68 Vetchý Kryštof ISCAREX Junior team Česká Třebová 04 00:17:56 77,43
7 MJ 24 24 Bukáček Marek Atletika Polička 04 00:18:56 64,97
8 MJ 35 38 Miškolci Tadeáš TJ Atletika Lanškroun 10 00:19:54 52,97
9 MJ 41 73 Chaloupek Ondřej Atletika TJ Lanškroun 07 00:20:16 48,35
10 MJ 43 81 Šípek Matěj TJ Damníkov 02 00:20:25 46,51
11 MJ 52 82 Doleček Ondřej Sokol Damníkov 02 00:21:15 36,12
12 MJ 55 80 Hájek Dominik OB Česká Třebová 06 00:21:21 35,00
13 MJ 57 51 Vacek Michal Vencl Tým Ústí nad Orlicí 04 00:21:33 32,52
14 MJ 68 4 Hubený Vojtěch neregistrován 04 00:23:21 10,02
Juniorky 19 let a mladší (trať 4 km)
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 ZJ 31 49 Šilarová Michaela Vencl Tým Ústí nad Orlicí 02 00:19:39 104,03
2 ZJ 34 69 Vetchá Rozálie ISCAREX Junior team Česká Třebová 07 00:19:49 102,39
3 ZJ 46 11 Horáková Adéla TJ Nové Město na Moravě 05 00:20:42 93,58
4 ZJ 59 26 Kumpoštová Andrea ISCAREX Junior team Česká Třebová 05 00:22:01 80,43
5 ZJ 60 50 Janíčková Patricie Výprachtice 02 00:22:04 79,93
6 ZJ 64 10 Černá Hana TJ Nové Město na Moravě 05 00:22:24 76,60
7 ZJ 71 12 Oravcová Leontýna TJ Nové Město na Moravě 05 00:24:23 56,80
8 ZJ 79 79 Kovářová Jana OB Česká Třebová 02 00:26:04 40,06
9 ZJ 85 89 Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 02 00:29:02 10,52
10 ZJ 89 55 Zemanová Gréta neregistrována 08 00:31:02 3,00
11 ZJ 91 25 Hermanová Eliška TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 05 00:32:03 3,00
12 ZJ 93 13 Dubravová Michaela Damníkov 11 00:37:05 3,00
13 ZJ 95 60 Klusoňová Vendula Dannyho smečka 11 00:37:11 3,00
Muži A 20-39 let (trať 4 km)
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MA 1 18 Kovář Jáchym Mizuno team 96 00:13:42 129,79
2 MA 10 40 Chlubna Jan TJ Nové Město na Moravě 84 00:17:05 87,56
3 MA 13 37 Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 87 00:17:29 82,65
4 MA 14 54 Telecký Josef - 82 00:17:38 80,85
5 MA 15 7 Kosuciński Slawomir Loko Trutnov 81 00:17:41 80,18
6 MA 20 39 Chaloupka Jan Mladkov - Široký důl 90 00:18:20 72,08
7 MA 23 17 Šebek Michal FORT SMC Ústí nad Orlicí 84 00:18:43 67,31
8 MA 27 65 Volos Serhiy Damníkov 80 00:19:14 60,97
9 MA 29 94 Kouba Tomáš Sokol Česká Třebová 80 00:19:36 56,43
10 MA 36 28 Sobotka Vlastimil Vysoké Mýto 99 00:19:57 52,08
11 MA 40 87 Štochl Pavel Sokol Luková 85 00:20:14 48,53
12 MA 48 67 Ptáček Ondřej Anenská Studánka 89 00:20:50 41,09
13 MA 67 96 Launer Martin Trpík 80 00:23:20 9,90
14 MA 83 75 Pecháček Miroslav Orel Dolní Čermná 84 00:28:18 3,00
15 MA 94 57 Klusoň Oldřich Dannyho smečka 80 00:37:10 3,00
Muži B 40-49 let (trať 4 km)
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MB 2 2 Kučera Ladislav ISCAREX Česká Třebová 76 00:15:08 108,45
2 MB 5 22 Fliedr Tomáš F-BIKE KLUB Sádek u Poličky 76 00:16:02 96,99
3 MB 6 61 Vítek Miroslav Vencl Tým Ústí nad Orlicí 72 00:16:14 94,56
4 MB 16 15 Doleček Josef FORT SMC Ústí nad Orlicí 79 00:17:53 73,54
5 MB 17 66 Dejdar Miroslav Třebovice 72 00:17:54 73,35
6 MB 19 72 Malátek Antonín Pardubice 77 00:18:04 71,36
7 MB 22 31 Šimek Petr Řetůvka 77 00:18:40 63,70
8 MB 25 64 Macko Milan Peklo ČT 72 00:19:09 57,54
9 MB 26 59 Sirový Aleš Bike Club Svitavy 70 00:19:09 57,50
10 MB 30 85 Kalousek Jan Malšovice 71 00:19:39 51,29
11 MB 32 52 Vacek Jiří Dlouhá Třebová 77 00:19:41 50,91
12 MB 33 47 Bočkaj Carlos SRTG Česká Třebová 72 00:19:44 50,15
13 MB 47 91 Polák Tomáš P.V.O. 72 00:20:43 37,82
14 MB 49 92 Gregora Zdenek Lanškroun 73 00:20:55 35,23
15 MB 53 45 Kolda Jiří Opatov 73 00:21:16 30,73
16 MB 81 90 Borek Petr Brzdy Horní Čermná 70 00:26:52 3,00
17 MB 82 53 Zelinka Michal STG Svitavy 73 00:26:58 3,00
Muži C 50-59 let (trať 4 km)
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MC 7 19 Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 69 00:16:18 111,40
2 MC 9 21 Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 60 00:16:55 104,18
3 MC 21 36 Sedláček Roman SBR Tri- team Litomyšl 64 00:18:38 84,42
4 MC 28 84 Scheuer Jan Activity Lanškroun 66 00:19:22 75,83
5 MC 44 30 Hruban Jan Česká Třebová 66 00:20:27 63,39
6 MC 56 76 Kačerovský Michal Activity Lanškroun 69 00:21:28 51,60
Muži D 60 let a starší (trať 4 km)
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MD 39 48 Krupička Miroslav Jiskra Ústí nad Orlicí 53 00:20:08 103,62
2 MD 42 58 Štyndl Miroslav Atletika Polička 57 00:20:22 101,30
3 MD 50 14 Ráb Pavel Sokol Parník 52 00:21:00 95,08
4 MD 51 20 Kubišta Oto ISCAREX Česká Třebová 53 00:21:13 92,98
5 MD 74 27 Krumer Miroslav MK Ostrov 49 00:24:40 135,31
6 MD 76 86 Grätz Luděk Sokol Ústí nad Orlicí 58 00:25:41 49,51
7 MD 77 71 Krsek Jaroslav SMC Fort Ústí nad Orlicí 51 00:25:50 47,93
8 MD 78 41 Šafář Jaroslav NAA Ústí nad Orlicí 51 00:25:56 47,07
9 MD 84 77 Pilgr Bohuslav OB Česká Třebová 51 00:28:52 18,36
10 MD 86 43 Řehořek Bohumír FK Stará garda Damníkov 57 00:29:10 15,48
11 MD 87 23 Červ Miloslav Atletika Polička 50 00:29:21 13,69
12 MD 90 3 Tomíšek Jindřich Orel Horní Moštěnice 39 00:31:14 91,39
13 MD 92 29 Sadílek Ota Activity Lanškroun 46 00:33:57 73,30
Ženy A 20-34 let (trať 4 km)
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 ZA 37 42 Klímová Ivana Atletika Polička 87 00:20:05 115,96
2 ZA 63 95 Launerová Eliška Luková Fit 89 00:22:15 96,01
3 ZA 66 83 Hronová Markéta Obec Čistá 90 00:23:08 88,03
4 ZA 72 34 Sontáková Lenka Activity Lanškroun 91 00:24:30 75,39
5 ZA 73 16 Rábová Martina Česká Třebová 92 00:24:39 74,09
Ženy B 35 let a starší (trať 4 km)
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 ZB 38 32 Fabová Sylva Spinning Eva Lanškroun 79 00:20:06 105,23
2 ZB 45 9 Tomanová Monika TJ Nové Město na Moravě 77 00:20:30 101,29
3 ZB 54 46 Flídrová Lenka ISCAREX Česká Třebová 84 00:21:18 93,48
4 ZB 58 74 Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 80 00:21:58 87,03
5 ZB 61 5 Jonášová Zdeňka Hradecký spinning klub 64 00:22:13 109,25
6 ZB 62 63 Sklenářová Eva Letohrad 81 00:22:14 84,48
7 ZB 65 70 Celá Jaromíra neregistrována 79 00:22:31 81,72
8 ZB 69 33 Jirásková Eva TJ Maratonstav Úpice 64 00:23:50 95,44
9 ZB 70 62 Pešlová Ivana TJ Svitavy 63 00:23:51 95,30
10 ZB 75 6 Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 63 00:25:15 83,24
11 ZB 80 88 Švecová Věra Damníkov 78 00:26:47 40,35
12 ZB 88 56 Zemanová Gabriela Moravská Třebová 75 00:31:01 3,00
13 ZB 96 35 Sedláčková Hedvika Activity Lanškroun 66 00:37:11 100,00
Absolutní pořadí mužů
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MA 1 18 Kovář Jáchym Mizuno team 96 00:13:42 115,47
2 MB 2 2 Kučera Ladislav ISCAREX Česká Třebová 76 00:15:08 96,08
3 MJ 3 8 Jirků Adam TJ Nové Město na Moravě 04 00:15:42 88,46
4 MJ 4 1 Šimůnek Jan ISCAREX Junior team ČT 03 00:15:52 86,17
5 MB 5 22 Fliedr Tomáš F-BIKE KLUB Sádek u Poličky 76 00:16:02 83,87
6 MB 6 61 Vítek Miroslav Vencl Tým Ústí nad Orlicí 72 00:16:14 81,29
7 MC 7 19 Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 69 00:16:18 80,37
8 MJ 8 78 Kovář Lukáš OB Česká Třebová 01 00:16:46 73,99
9 MC 9 21 Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 60 00:16:55 71,96
10 MA 10 40 Chlubna Jan TJ Nové Město na Moravě 84 00:17:05 69,69
11 MJ 11 93 Gregora Filip Vencl tým Ústí nad Orlicí 02 00:17:14 67,67
12 MJ 12 44 Havlík Lukáš SKI klub Hlinsko 04 00:17:21 66,12
13 MA 13 37 Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 87 00:17:29 64,37
14 MA 14 54 Telecký Josef - 82 00:17:38 62,41
15 MA 15 7 Kosuciński Slawomir Loko Trutnov 81 00:17:41 61,69
16 MB 16 15 Doleček Josef FORT SMC Ústí nad Orlicí 79 00:17:53 58,91
17 MB 17 66 Dejdar Miroslav Třebovice 72 00:17:54 58,71
18 MJ 18 68 Vetchý Kryštof ISCAREX Junior team Česká Třebová 04 00:17:56 58,37
19 MB 19 72 Malátek Antonín Pardubice 77 00:18:04 56,59
20 MA 20 39 Chaloupka Jan Mladkov - Široký důl 90 00:18:20 52,91
21 MC 21 36 Sedláček Roman SBR Tri- team Litomyšl 64 00:18:38 48,95
22 MB 22 31 Šimek Petr Řetůvka 77 00:18:40 48,44
23 MA 23 17 Šebek Michal FORT SMC Ústí nad Orlicí 84 00:18:43 47,74
24 MJ 24 24 Bukáček Marek Atletika Polička 04 00:18:56 44,84
25 MB 25 64 Macko Milan Peklo ČT 72 00:19:09 41,87
26 MB 26 59 Sirový Aleš Bike Club Svitavy 70 00:19:09 41,83
27 MA 27 65 Volos Serhiy Damníkov 80 00:19:14 40,86
28 MC 28 84 Scheuer Jan Activity Lanškroun 66 00:19:22 38,95
29 MA 29 94 Kouba Tomáš Sokol Česká Třebová 80 00:19:36 35,94
30 MB 30 85 Kalousek Jan Malšovice 71 00:19:39 35,22
31 MB 32 52 Vacek Jiří Dlouhá Třebová 77 00:19:41 34,82
32 MB 33 47 Bočkaj Carlos SRTG Česká Třebová 72 00:19:44 34,01
33 MJ 35 38 Miškolci Tadeáš TJ Atletika Lanškroun 10 00:19:54 31,81
34 MA 36 28 Sobotka Vlastimil Vysoké Mýto 99 00:19:57 31,22
35 MD 39 48 Krupička Miroslav Jiskra Ústí nad Orlicí 53 00:20:08 28,68
36 MA 40 87 Štochl Pavel Sokol Luková 85 00:20:14 27,38
37 MJ 41 73 Chaloupek Ondřej Atletika TJ Lanškroun 07 00:20:16 26,80
38 MD 42 58 Štyndl Miroslav Atletika Polička 57 00:20:22 25,47
39 MJ 43 81 Šípek Matěj TJ Damníkov 02 00:20:25 24,80
40 MC 44 30 Hruban Jan Česká Třebová 66 00:20:27 24,46
41 MB 47 91 Polák Tomáš P.V.O. 72 00:20:43 20,89
42 MA 48 67 Ptáček Ondřej Anenská Studánka 89 00:20:50 19,31
43 MB 49 92 Gregora Zdenek Lanškroun 73 00:20:55 18,12
44 MD 50 14 Ráb Pavel Sokol Parník 52 00:21:00 16,89
45 MD 51 20 Kubišta Oto ISCAREX Česká Třebová 53 00:21:13 13,99
46 MJ 52 82 Doleček Ondřej Sokol Damníkov 02 00:21:15 13,52
47 MB 53 45 Kolda Jiří Opatov 73 00:21:16 13,34
48 MJ 55 80 Hájek Dominik OB Česká Třebová 06 00:21:21 12,30
49 MC 56 76 Kačerovský Michal Activity Lanškroun 69 00:21:28 10,73
50 MJ 57 51 Vacek Michal Vencl Tým Ústí nad Orlicí 04 00:21:33 9,61
51 MA 67 96 Launer Martin Trpík 80 00:23:20 3,00
52 MJ 68 4 Hubený Vojtěch neregistrován 04 00:23:21 3,00
53 MD 74 27 Krumer Miroslav MK Ostrov 49 00:24:40 3,00
54 MD 76 86 Grätz Luděk Sokol Ústí nad Orlicí 58 00:25:41 3,00
55 MD 77 71 Krsek Jaroslav SMC Fort Ústí nad Orlicí 51 00:25:50 3,00
56 MD 78 41 Šafář Jaroslav NAA Ústí nad Orlicí 51 00:25:56 3,00
57 MB 81 90 Borek Petr Brzdy Horní Čermná 70 00:26:52 3,00
58 MB 82 53 Zelinka Michal STG Svitavy 73 00:26:58 3,00
59 MA 83 75 Pecháček Miroslav Orel Dolní Čermná 84 00:28:18 3,00
60 MD 84 77 Pilgr Bohuslav OB Česká Třebová 51 00:28:52 3,00
61 MD 86 43 Řehořek Bohumír FK Stará garda Damníkov 57 00:29:10 3,00
62 MD 87 23 Červ Miloslav Atletika Polička 50 00:29:21 3,00
63 MD 90 3 Tomíšek Jindřich Orel Horní Moštěnice 39 00:31:14 3,00
64 MD 92 29 Sadílek Ota Activity Lanškroun 46 00:33:57 3,00
65 MA 94 57 Klusoň Oldřich Dannyho smečka 80 00:37:10 3,00
Absolutní pořadí žen
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 ZJ 31 49 Šilarová Michaela Vencl Tým Ústí nad Orlicí 02 00:19:39 101,98
2 ZJ 34 69 Vetchá Rozálie ISCAREX Junior team Česká Třebová 07 00:19:49 100,32
3 ZA 37 42 Klímová Ivana Atletika Polička 87 00:20:05 97,70
4 ZB 38 32 Fabová Sylva Spinning Eva Lanškroun 79 00:20:06 97,55
5 ZB 45 9 Tomanová Monika TJ Nové Město na Moravě 77 00:20:30 93,45
6 ZJ 46 11 Horáková Adéla TJ Nové Město na Moravě 05 00:20:42 91,42
7 ZB 54 46 Flídrová Lenka ISCAREX Česká Třebová 84 00:21:18 85,34
8 ZB 58 74 Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 80 00:21:58 78,63
9 ZJ 59 26 Kumpoštová Andrea ISCAREX Junior team Česká Třebová 05 00:22:01 78,13
10 ZJ 60 50 Janíčková Patricie Výprachtice 02 00:22:04 77,62
11 ZB 61 5 Jonášová Zdeňka Hradecký spinning klub 64 00:22:13 76,11
12 ZB 62 63 Sklenářová Eva Letohrad 81 00:22:14 75,98
13 ZA 63 95 Launerová Eliška Luková Fit 89 00:22:15 75,76
14 ZJ 64 10 Černá Hana TJ Nové Město na Moravě 05 00:22:24 74,27
15 ZB 65 70 Celá Jaromíra neregistrována 79 00:22:31 73,11
16 ZA 66 83 Hronová Markéta Obec Čistá 90 00:23:08 66,99
17 ZB 69 33 Jirásková Eva TJ Maratonstav Úpice 64 00:23:50 59,90
18 ZB 70 62 Pešlová Ivana TJ Svitavy 63 00:23:51 59,73
19 ZJ 71 12 Oravcová Leontýna TJ Nové Město na Moravě 05 00:24:23 54,26
20 ZA 72 34 Sontáková Lenka Activity Lanškroun 91 00:24:30 53,10
21 ZA 73 16 Rábová Martina Česká Třebová 92 00:24:39 51,67
22 ZB 75 6 Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 63 00:25:15 45,57
23 ZJ 79 79 Kovářová Jana OB Česká Třebová 02 00:26:04 37,34
24 ZB 80 88 Švecová Věra Damníkov 78 00:26:47 30,10
25 ZJ 85 89 Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 02 00:29:02 7,49
26 ZB 88 56 Zemanová Gabriela Moravská Třebová 75 00:31:01 3,00
27 ZJ 89 55 Zemanová Gréta neregistrována 08 00:31:02 3,00
28 ZJ 91 25 Hermanová Eliška TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 05 00:32:03 3,00
29 ZJ 93 13 Dubravová Michaela Damníkov 11 00:37:05 3,00
30 ZJ 95 60 Klusoňová Vendula Dannyho smečka 11 00:37:11 3,00
31 ZB 96 35 Sedláčková Hedvika Activity Lanškroun 66 00:37:11 3,00

Zdroj:http://www.iscarex.cz/vysledky/3003

FIRMY A SLUŽBY V DAMNÍKOVĚ

Dopravní info

Odkazy

http://www.mojeorlickehory.cz/ http://www.pardubickykraj.cz/index.asp?thema=2610&category=&

znak landkroundka 90x110.jpg

20. 10. Vendelín

Zítra: Brigita

Nejbližší akce v obci

26.10. Zastupitelstvo obce

Zobrazit Kalendář akcí
Zobrazit Aktuality

Najdete nás také na:

Damníkov FB1.jpg  Damníkov you tube1.jpg

Externí odkazy

SDH Damníkov
SG Damníkov
ZŠ a MŠ Damníkov
Knihovna Damníkov
Statistiky obyvatel Damníkov
Tipy na výlet Damníkov
Policie ČR Č.Třebová

E-Služby

Úřední deska
Czech Point
E-podatelna
Usnesení zastupitelstva
Mapové služby

Kontakt

Obecní úřad
Damníkov
56123
Telefon: 465 394 113
Starosta obce
mob.: 775 660 375
Email: damnikov@ow.cz

Důležitá tel. čísla

Hasičský sbor - 150
Záchranka - 155
Policie - 158
Tísňové volání - 112
Další kontakty a odkazy >>

Předpověď počasí