Výsledková listina:

Junioři

Pořadí Číslo Jméno Team Ročník Výkon
1 48 Kovář Jáchym DUKLA Praha 96 00:13:54
2 18 Vebr Patrik Vencl tým Ústí nad Orlicí 98 00:15:06
3 10 Kačerovský Michal Vencl Tým Ústí nad Orlicí 98 00:15:09
4 85 Chlup Tomáš Activity Lanškroun 00 00:16:38
5 72 Moravec Jiří ISCAREX Česká Třebová 96 00:16:53
6 37 Jureček Michal ISCAREX Česká Třebová 96 00:17:00
7 81 Gregora Jakub Activity Lanškroun 98 00:17:09
8 82 Gregora Filip Activity Lanškroun 02 00:20:20
9 75 Cimburek Tomáš   00 00:20:38
10 25 Doleček Ondřej TJ Damníkov 02 00:21:12
11 24 Šípek Matěj TJ Damníkov 02 00:21:13
12 3 Kozák Michal   03 00:25:26
Muži A
Pořadí Číslo Jméno Team Ročník Výkon
1 76 Hübl Radek TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 88 00:14:00
2 19 Kučera Ladislav ISCAREX Česká Třebová 76 00:14:47
3 54 Nechvíl Petr AC Choceň 91 00:15:45
4 59 Havran Jan ISCAREX Česká Třebová 93 00:16:06
5 58 Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 87 00:16:19
6 41 Doleček Josef FORT SMC Ústí nad Orlicí 79 00:16:27
7 1 Kosucinski Tadeusz Mountain Top Polanica 81 00:16:41
8 26 Krunčík Pavel SKI Skuhrov nad Bělou 85 00:16:44
9 42 Šebek Michal FORT SMC Ústí nad Orlicí 84 00:18:20
10 64 Živný Marek 3D Fitnes race team 91 00:18:30
11 52 Kubík Jakub Vosivejvanovice 93 00:19:24
12 77 Ptáček Ondřej N.C.A.S. 89 00:19:41
13 74 Cimburek Jan   95 00:20:21
14 7 Štochl Pavel Damníkov 85 00:20:27
15 90 Broulík Daniel ASC 1893 89 00:20:44
16 92 Černý Jiří   92 00:22:15
17 95 Slavík Jiří   81 00:22:40
18 68 Ptáček Josef Anenská Studánka 87 00:22:53
19 39 Straževič Michal TJ Damníkov 94 00:25:06
20 38 Hrabal Ladislav   94 00:25:54
Muži B, nad 40 let
Pořadí Číslo Jméno Team Ročník Výkon
1 63 Hejl Radek Králíky 72 00:14:57
2 23 Horáček Michal ISCAREX Česká Třebová 75 00:15:16
3 8 Kačerovský Michal Activity Lanškroun 69 00:17:23
4 57 Dejdar Miroslav Třebovice 72 00:17:50
5 9 Scheuer Jan Activity Lanškroun 66 00:17:58
6 88 Kubeš David Activity Lanškroun 75 00:18:27
7 56 Sirový Aleš Třebovice 70 00:18:30
8 43 Belobrad Ivan Pasivity Žamberk 66 00:18:57
9 12 Stečínský Martin Opatov 75 00:19:27
10 40 Kalousek Jan Hvězda SKP Pardubice 71 00:19:31
11 83 Gregora Zdenek Activity Lanškroun 73 00:19:39
12 61 Hruban Jan Česká Třebová 66 00:19:43
13 86 Kunčár Zdeněk Activity Lanškroun 73 00:20:26
14 93 Borek Petr Brzdy Horní Čermná 70 00:20:48
15 11 Korda Jiří Opatov 73 00:21:05
16 91 Řehák Rudolf Damníkov 73 00:23:24
17 21 Zelinka Michal   73 00:27:35
18 5 Kozák Milan   71 00:33:32
Muži C, nad 50 let
Pořadí Číslo Jméno Team Ročník Výkon
1 35 Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 60 00:15:59
2 22 Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 65 00:16:09
3 31 Sedláček Roman Activity Lanškroun 64 00:18:47
4 69 Štyndl Miroslav Atletika Polička 57 00:20:00
5 94 Skalický Josef ActivityLa.cz Žichlínek 62 00:20:09
6 55 Kopecký Libor AC Vysoké Mýto 56 00:20:47
7 89 Wendlig Josef Sokol Damníkov 61 00:22:36
8 67 Grätz Luděk Sokol Ústí nad Orlicí 58 00:23:03
9 79 Krátký Josef Hvězda SKP Pardubice 65 00:26:36
Muži D, nad 60 let
Pořadí Číslo Jméno Team Ročník Výkon
1 49 Krupička Miroslav Jiskra Ústí n. Orlicí 53 00:18:41
2 6 Ráb Pavel Česká Třebová 52 00:19:25
3 14 Kubišta Oto ISCAREX Česká Třebová 53 00:19:26
4 28 Bubeníček Jiří SKI Skuhrov nad Bělou 51 00:21:09
5 70 Švec Miroslav Sokol Potštejn 52 00:21:20
6 50 Leszkow Petr MK Hlinsko 44 00:21:32
7 73 Červ Miloslav Atletika Polička 50 00:21:53
8 27 Hlaváček Zdeněk SKP Rychnov n. Kněžnou 54 00:23:45
9 16 Rossi Otto ISCAREX Česká Třebová 43 00:30:52
10 15 Svatoš Otakar ISCAREX Česká Třebová 34 00:45:35
Juniorky
Pořadí Číslo Jméno Team Ročník Výkon
1 44 Stránská Michaela ISCAREX Česká Třebová 97 00:16:24
2 66 Kalousová Tereza Ústí nad Orlicí 98 00:20:12
3 65 Obstová Kateřina Activity Lanškroun 99 00:21:12
4 46 Hanáková Klára Activity Lanškroun 02 00:21:49
5 4 Kozáková Klára   00 00:33:32
Ženy A, do 34 let
Pořadí Číslo Jméno Team Ročník Výkon
1 45 Stránská Adéla ISCAREX Česká Třebová 91 00:16:34
2 62 Flídrová Lenka ISCAREX Česká Třebová 84 00:21:13
3 53 Černohlávková Lenka FDU 93 00:25:38
Ženy B, nad 34 let
Pořadí Číslo Jméno Team Ročník Výkon
1 71 Tobišková Tereza Litice nad Orlicí 77 00:18:00
2 33 Matyášová Jana Dolní Dobrouč 65 00:18:31
3 13 Dušková Lenka ISCAREX Česká Třebová 80 00:18:55
4 78 Krátká Anna Hvězda SKP Pardubice 69 00:19:50
5 36 Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 70 00:19:51
6 34 Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 77 00:20:29
7 80 Frišová Kateřina Čerti Kunčina 79 00:20:34
8 51 Kubíková Monika Vosívejvanovice 69 00:21:59
9 60 Jetmarová Ester Sokol Hylváty 70 00:22:01
10 84 Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 80 00:23:12
11 47 Jirásková Eva Lanškroun 64 00:23:14
12 29 Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 63 00:23:31
13 20 Pirklová Markéta ISCAREX Česká Třebová 79 00:24:15
14 17 Rossi Lenka ISCAREX Česká Třebová 54 00:26:48
15 87 Chládková Stanislava Activity Lanškroun 76 00:26:51
16 30 Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 48 00:26:57
17 32 Sedláčková Hedvika Activity Lanškroun 66 00:32:24
Absolutní pořadí mužů
Pořadí Číslo Jméno Team Ročník Výkon
1 48 Kovář Jáchym DUKLA Praha 96 00:13:54
2 76 Hübl Radek TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 88 00:14:00
3 19 Kučera Ladislav ISCAREX Česká Třebová 76 00:14:47
4 63 Hejl Radek Králíky 72 00:14:57
5 18 Vebr Patrik Vencl tým Ústí nad Orlicí 98 00:15:06
6 10 Kačerovský Michal Vencl Tým Ústí nad Orlicí 98 00:15:09
7 23 Horáček Michal ISCAREX Česká Třebová 75 00:15:16
8 54 Nechvíl Petr AC Choceň 91 00:15:45
9 35 Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 60 00:15:59
10 59 Havran Jan ISCAREX Česká Třebová 93 00:16:06
11 22 Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 65 00:16:09
12 58 Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 87 00:16:19
13 41 Doleček Josef FORT SMC Ústí nad Orlicí 79 00:16:27
14 85 Chlup Tomáš Activity Lanškroun 00 00:16:38
15 1 Kosucinski Tadeusz Mountain Top Polanica 81 00:16:41
16 26 Krunčík Pavel SKI Skuhrov nad Bělou 85 00:16:44
17 72 Moravec Jiří ISCAREX Česká Třebová 96 00:16:53
18 37 Jureček Michal ISCAREX Česká Třebová 96 00:17:00
19 81 Gregora Jakub Activity Lanškroun 98 00:17:09
20 8 Kačerovský Michal Activity Lanškroun 69 00:17:23
21 57 Dejdar Miroslav Třebovice 72 00:17:50
22 9 Scheuer Jan Activity Lanškroun 66 00:17:58
23 42 Šebek Michal FORT SMC Ústí nad Orlicí 84 00:18:20
24 88 Kubeš David Activity Lanškroun 75 00:18:27
25 56 Sirový Aleš Třebovice 70 00:18:30
25 64 Živný Marek 3D Fitnes race team 91 00:18:30
27 49 Krupička Miroslav Jiskra Ústí n. Orlicí 53 00:18:41
28 31 Sedláček Roman Activity Lanškroun 64 00:18:47
29 43 Belobrad Ivan Pasivity Žamberk 66 00:18:57
30 52 Kubík Jakub Vosivejvanovice 93 00:19:24
31 6 Ráb Pavel Česká Třebová 52 00:19:25
32 14 Kubišta Oto ISCAREX Česká Třebová 53 00:19:26
33 12 Stečínský Martin Opatov 75 00:19:27
34 40 Kalousek Jan Hvězda SKP Pardubice 71 00:19:31
35 83 Gregora Zdenek Activity Lanškroun 73 00:19:39
36 77 Ptáček Ondřej N.C.A.S. 89 00:19:41
37 61 Hruban Jan Česká Třebová 66 00:19:43
38 69 Štyndl Miroslav Atletika Polička 57 00:20:00
39 94 Skalický Josef ActivityLa.cz Žichlínek 62 00:20:09
40 82 Gregora Filip Activity Lanškroun 02 00:20:20
41 74 Cimburek Jan   95 00:20:21
42 86 Kunčár Zdeněk Activity Lanškroun 73 00:20:26
43 7 Štochl Pavel Damníkov 85 00:20:27
44 75 Cimburek Tomáš   00 00:20:38
45 90 Broulík Daniel ASC 1893 89 00:20:44
46 55 Kopecký Libor AC Vysoké Mýto 56 00:20:47
47 93 Borek Petr Brzdy Horní Čermná 70 00:20:48
48 11 Korda Jiří Opatov 73 00:21:05
49 28 Bubeníček Jiří SKI Skuhrov nad Bělou 51 00:21:09
50 25 Doleček Ondřej TJ Damníkov 02 00:21:12
51 24 Šípek Matěj TJ Damníkov 02 00:21:13
52 70 Švec Miroslav Sokol Potštejn 52 00:21:20
53 50 Leszkow Petr MK Hlinsko 44 00:21:32
54 73 Červ Miloslav Atletika Polička 50 00:21:53
55 92 Černý Jiří   92 00:22:15
56 89 Wendlig Josef Sokol Damníkov 61 00:22:36
57 95 Slavík Jiří   81 00:22:40
58 68 Ptáček Josef Anenská Studánka 87 00:22:53
59 67 Grätz Luděk Sokol Ústí nad Orlicí 58 00:23:03
60 91 Řehák Rudolf Damníkov 73 00:23:24
61 27 Hlaváček Zdeněk SKP Rychnov nad Kněžnou 54 00:23:45
62 39 Straževič Michal TJ Damníkov 94 00:25:06
63 3 Kozák Michal   03 00:25:26
64 38 Hrabal Ladislav   94 00:25:54
65 79 Krátký Josef Hvězda SKP Pardubice 65 00:26:36
66 21 Zelinka Michal   73 00:27:35
67 16 Rossi Otto ISCAREX Česká Třebová 43 00:30:52
68 5 Kozák Milan   71 00:33:32
69 15 Svatoš Otakar ISCAREX Česká Třebová 34 00:45:35

Absolutní pořadí žen

Pořadí Číslo Jméno Team Ročník Výkon
1 44 Stránská Michaela ISCAREX Česká Třebová 97 00:16:24
2 45 Stránská Adéla ISCAREX Česká Třebová 91 00:16:34
3 71 Tobišková Tereza Litice nad Orlicí 77 00:18:00
4 33 Matyášová Jana Dolní Dobrouč 65 00:18:31
5 13 Dušková Lenka ISCAREX Česká Třebová 80 00:18:55
6 78 Krátká Anna Hvězda SKP Pardubice 69 00:19:50
7 36 Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 70 00:19:51
8 66 Kalousová Tereza Ústí nad Orlicí 98 00:20:12
9 34 Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 77 00:20:29
10 80 Frišová Kateřina Čerti Kunčina 79 00:20:34
11 65 Obstová Kateřina Activity Lanškroun 99 00:21:12
12 62 Flídrová Lenka ISCAREX Česká Třebová 84 00:21:13
13 46 Hanáková Klára Activity Lanškroun 02 00:21:49
14 51 Kubíková Monika Vosívejvanovice 69 00:21:59
15 60 Jetmarová Ester Sokol Hylváty 70 00:22:01
16 84 Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 80 00:23:12
17 47 Jirásková Eva Lanškroun 64 00:23:14
18 29 Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 63 00:23:31
19 20 Pirklová Markéta ISCAREX Česká Třebová 79 00:24:15
20 53 Černohlávková Lenka FDU 93 00:25:38
21 17 Rossi Lenka ISCAREX Česká Třebová 54 00:26:48
22 87 Chládková Stanislava Activity Lanškroun 76 00:26:51
23 30 Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 48 00:26:57
24 32 Sedláčková Hedvika Activity Lanškroun 66 00:32:24
25 4 Kozáková Klára   00 00:33:32

Zdroj:http://iscarex.cz/vysledky.php?poharindex=103

Menu

16. 6. Zbyněk

Zítra: Adolf

Nejbližší akce v obci

19.-20.6. Damníkovská pouť

Zobrazit Kalendář akcí
Zobrazit Aktuality

Najdete nás také na:

Damníkov FB1.jpg  Damníkov you tube1.jpg

Externí odkazy

SDH Damníkov
SG Damníkov
ZŠ a MŠ Damníkov
Knihovna Damníkov
Statistiky obyvatel Damníkov
Tipy na výlet Damníkov
Policie ČR Č.Třebová

E-Služby

Úřední deska
Czech Point
E-podatelna
Usnesení zastupitelstva
Mapové služby

Kontakt

Obecní úřad
Damníkov
56123
Provozní doba úřadu zde... Telefon: 465 394 113
Starosta obce
mob.: 775 660 375
Email: damnikov@ow.cz

Důležitá tel. čísla

Hasičský sbor - 150
Záchranka - 155
Policie - 158
Tísňové volání - 112
Další kontakty a odkazy >>

Předpověď počasí