Přátelské hokejové utkání Damníkov-Luková 2019Datum konání:
26.12.2019

Na Štěpána, 26. 12. 2019 od 15.15, se v hale B. Modrého v Lanškrouně odehrálo přátelské hokejové utkání Damníkov vs Luková. Mužstvo Damníkova nastoupilo v této sestavě: V bráně Slaný O.; obranné dvojice Švec M., Dušek B. - Paclík L., Pachl M.; v útoku Sršeň M., Pachl T., Hronek J. - Jirges D., Kalousek P., Sršeň M. - na střídačce mužstvo vedl Blažek R. Utkání se hrálo ve svižném tempu, za výborné divácké podpory obou mužstev. Každý si jistě všimnul, že naši hráči nastoupili ve zcela nových dresech, což asi vedlo k tomu, že hráli aktivně a měli navrch. Naše mužstvo vedlo o dvě branky, ale soupeř vždy snížil na rozdíl jedné. Utkání bylo dramatické až do konce třetí třetiny, kdy naše mužstvo vedlo 4:3 a nakonec přidalo další dvě branky a zvítězilo tak 6:3. Branky za Damníkov dali: 3x Pachl T.; 2x Sršeň M. a 1x Hronek J.a za Lukovou Klubrt L.; Bednář a Fišer. Děkujeme hojnému počtu fanoušků, kteří nás přijeli podpořit i divákům z Lukové, kteří nám nic nedarovali.
Fotky zde...

 

Hokej Damníkov 2019.jpg


Menu

21. 10. Brigita

Zítra: Sabina