Přátelské hokejové utkání Damníkov-Luková 2019Datum konání:
26.12.2019

Na Štěpána, 26. 12. 2019 od 15.15, se v hale B. Modrého v Lanškrouně odehrálo přátelské hokejové utkání Damníkov vs Luková. Mužstvo Damníkova nastoupilo v této sestavě: V bráně Slaný O.; obranné dvojice Švec M., Dušek B. - Paclík L., Pachl M.; v útoku Sršeň M., Pachl T., Hronek J. - Jirges D., Kalousek P., Sršeň M. - na střídačce mužstvo vedl Blažek R. Utkání se hrálo ve svižném tempu, za výborné divácké podpory obou mužstev. Každý si jistě všimnul, že naši hráči nastoupili ve zcela nových dresech, což asi vedlo k tomu, že hráli aktivně a měli navrch. Naše mužstvo vedlo o dvě branky, ale soupeř vždy snížil na rozdíl jedné. Utkání bylo dramatické až do konce třetí třetiny, kdy naše mužstvo vedlo 4:3 a nakonec přidalo další dvě branky a zvítězilo tak 6:3. Branky za Damníkov dali: 3x Pachl T.; 2x Sršeň M. a 1x Hronek J.a za Lukovou Klubrt L.; Bednář a Fišer. Děkujeme hojnému počtu fanoušků, kteří nás přijeli podpořit i divákům z Lukové, kteří nám nic nedarovali.
Fotky zde...

 

Hokej Damníkov 2019.jpg


Menu

3. 2. Blažej

Zítra: Jarmila

Nejbližší akce v obci

11. 2. Dětský karneval
18. 2. Fotbalový ples

Zobrazit Kalendář akcí
Zobrazit Aktuality

Najdete nás také na:

Damníkov FB1.jpg  Damníkov you tube1.jpg

Externí odkazy

SDH Damníkov
SG Damníkov
ZŠ a MŠ Damníkov
Knihovna Damníkov
Pošta Damníkov
Statistiky obyvatel Damníkov
Tipy na výlet Damníkov
Policie ČR Č.Třebová

E-Služby

Úřední deska
Czech Point
E-podatelna
Usnesení zastupitelstva
Mapové služby

Kontakt

Obecní úřad
Damníkov
56123
Provozní doba úřadu zde... Telefon: 465 394 113
Starosta obce
mob.: 775 660 375
Email: damnikov@ow.cz

Důležitá tel. čísla

Hasičský sbor - 150
Záchranka - 155
Policie - 158
Tísňové volání - 112
Další kontakty a odkazy >>

Předpověď počasí