Hokejové utkáníDatum konání:
26.12.2018

Na Štěpána 26. 12. 2018 od 15:15 hod. se v hale B. Modrého v Lanškrouně odehrálo přátelské hokejové utkání Damníkov vs Luková. Vloni naše mužstvo prohrálo 8:5, takže mělo soupeři co vracet. Naše mužstvo nastoupilo v této sestavě:
V bráně Slaný O.; obranné dvojice Švec M., Dušek B. - Pachl T., Pachl M.; v útoku Sršeň M., Paclík L., Blažek J., ml. - Kalousek P., Straževič L., Patočka R. - Sršeň M., Dolníček P., Blažek L.; na střídačce mužstvo vedli Blažek J., st. a Blažek R.
Utkání se hrálo ve svižném tempu za výborné divácké podpory obou mužstev. Naši borci měli první dvě třetiny navrch a zaslouženě vedli 2:0 po brankách kapitána našeho týmu Duška B. a Sršně M. Ve třetí třetině soupeř snížil z dorážky na rozdíl jedné branky a v závěru vyrovnal, z nařízeného trestného střílení, na konečných 2:2 v normální hrací době. Díky skvělým zákrokům brankářů na obou stranách letos nepadlo tolik gólů jako vloni. O vítězi měly rozhodnout nájezdy v tzv. náhle smrti. Jelikož soupeř první nájezd proměnil a naše mužstvo nikoliv, z vítězství se nakonec radovala Luková 3:2. Děkujeme hojnému počtu diváků, kteří nás přijeli podpořit.
Fotky zde...

hokej 2018.jpg


Menu

7. 2. Veronika

Zítra: Milada

Nejbližší akce v obci

11. 2. Dětský karneval
18. 2. Fotbalový ples

Zobrazit Kalendář akcí
Zobrazit Aktuality

Najdete nás také na:

Damníkov FB1.jpg  Damníkov you tube1.jpg

Externí odkazy

SDH Damníkov
SG Damníkov
ZŠ a MŠ Damníkov
Knihovna Damníkov
Pošta Damníkov
Statistiky obyvatel Damníkov
Tipy na výlet Damníkov
Policie ČR Č.Třebová

E-Služby

Úřední deska
Czech Point
E-podatelna
Usnesení zastupitelstva
Mapové služby

Kontakt

Obecní úřad
Damníkov
56123
Provozní doba úřadu zde... Telefon: 465 394 113
Starosta obce
mob.: 775 660 375
Email: damnikov@ow.cz

Důležitá tel. čísla

Hasičský sbor - 150
Záchranka - 155
Policie - 158
Tísňové volání - 112
Další kontakty a odkazy >>

Předpověď počasí