Čertovský běh 2022 - výsledky



Datum konání:
3.12.2022

Dne 3. prosince 2022 se uskutečnil již 37. ročník silničního běhu do kopce z Damníkova do Anenské Studánky – „Čertovský běh“. Celková účast na 37. ročníku byla dobrá zúčastnilo se 70 běžců a běžkyň, všichni úspěšně dorazili do cíle. Závod proběhl za mrazivého počasí, mírného mrholení a téměř bezvětří, teplota vzduchu na startu byla 0°C a v cíli -1°C. Trať byla po celé délce ekologicky ošetřená posypem. Celkovým vítězem se stal Radek Hübl z Vencl tým Ústí n/O, časem 14:16,3. Nejrychlejší ženou byla juniorka Aneta Čípová z AK ISCAREX Česká Třebová, časem 19:20,7. Pořadatelé tímto děkují všem závodníkům za účast, sponzorům a těší se na další hojnou účast v příštím roce již na 38. ročníku.

certak_2022_1.jpg 

 certak_2022_2.jpg   certak_2022_3.jpg

Výsledková listina - Juniorky (JŽ)    
Umístění v kategorii Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 25 Aneta Čípová AK ISCAREX Č.T. 19:20,7
2 23 Sophia Salivarová AK ISCAREX Č.T. 19:59,9
3 32 Tereza Jedličková Atletika Žamberk 22:23,4
4 69 Šárka Dúbravová N.C.A.S 29:23,4
5 54 Vendula Klusoňová Dannyho smečka 30:26,5
6 53 Jolana Klusoňová Dannyho smečka 30:38,7
7 68 Michaela Dúbravová N.C.A.S 32:22,9
8 67 Monika Ptáčková N.C.A.S 38:52,2
9 66 Kristýna Ptáčková N.C.A.S 42:15,0
         
Výsledková listina - Junioři (JM)    
Umístění v kategorii Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 24 Jan Šimůnek AK ISCAREX Č.T. 15:07,5
2 41 Marek Fajfr Vencl tým ÚO 15:59,8
3 3 Jakub Stránský Jiskra ÚO 16:29,9
4 26 Jakub Očenáš AK ISCAREX Č.T. 17:26,9
5 31 Dominik Hájek Vencl tým ÚO 18:23,9
6 47 Lubomír Řehák AK ISCAREX Č.T. 18:30,1
7 22 Michal Doleček Pardubice 19:32,4
8 34 Jáchym Cvrček Atletika Polička 19:52,6
9 36 Martin Stečínský Opatov 21:31,6
10 55 Viktor Borek Brzdy Horní Čermná 21:35,2
11 64 Tadeáš Miškolci STC Česká Třebová 22:37,8
12 62 Michal Vacek Vencl tým ÚO 25:18,0
         
Výsledková listina - Muži (M)    
Umístění v kategorii Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 43 Radek Hübl Vencl tým ÚO 14:16,3
2 2 Jiří Kyral Vencl tým ÚO 15:54,6
3 61 Lukáš Kolář Vencl tým ÚO 16:13,6
4 20 Michal Šebek Česká Třebová 18:04,8
5 42 Jakub Ptáček Anenská Studánka 18:47,3
6 48 Josef Valenta Lanškroun 19:07,9
7 50 František Ptáček Anenská Studánka 21:32,4
8 65 Ondres Ptáček N.C.A.S 21:35,8
9 58 Metěj Šípek Fotbal Trpík 21:44,8
10 57 Ondřej Doleček Fotbal Trpík 21:55,4
         
Výsledková listina - Muži nad 40 let (M40)  
Umístění v kategorii Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 15 Tomáš Kyncl Holice 16:36,3
2 1 Petr Šimek Řetůvka 17:17,4
3 29 Luděk Pilgr OB Česká Třebová 19:54,3
4 33 Marti Cvrček Planeta Země 22:48,6
5 16 Jiří Jeřábek Holice 23:30,6
6 37 Martin Stečínský Opatov 23:36,9
7 46 Rudolf Řehák SK Damníkov 24:33,6
8 52 Oldřich Klusoň Dannyho smečka 30:39,2
         
Výsledková listina - Muži nad 50 let (M50)  
Umístění v kategorii Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 40 František Fajfr Vencl tým ÚO 17:35,8
2 5 Martin Vacek AK ISCAREX Č.T. 18:13,6
3 4 Carlos Bočkaj SRTG Česká Třebová 18:48,9
4 19 Petr Simon Polička 19:12,7
5 17 Roman Sedláček SBR TRI-TEAM Litomyšl 19:45,7
6 70 Jan Scheuer Lanškroun 20:02,7
7 63 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč 22:18,4
8 56 Petr Borek Brzdy Horní Čermná 28:49,6
         
Výsledková listina - Muži nad 60 let (M60)  
Umístění v kategorii Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 7 Aleš Stránský AK ISCAREX Č.T. 17:47,1
2 38 Miroslav Krupička Jiskra ÚO 21:41,4
3 6 Oto Kubišta AK ISCAREX Č.T. 22:12,4
4 9 Zdeněk Hlaváček SKP Rychnov nad Kněžnou 24:08,9
5 35 Jaroslav Krsek FORT Ústí nad Orlicí 25:25,7
6 39 Luděk Gratz Ústí nad Orlicí 27:28,4
7 27 Ota Sadílek Activity 35:02,7
         
Výsledková listina - Ženy do 34 let (ŽA)  
Umístění v kategorii Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 18 Martina Šebková AK ISCAREX Č.T. 22:59,5
2 12 Lenka Sontáková Spining Eva Lanškroun 24:15,8
3 51 Kateřina Ptáčková Anenská Studánka 33:56,7
         
Výsledková listina - Ženy nad 34 let (ŽB)  
Umístění v kategorii Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 49 Jana Klinecká Hlinsko 19:36,7
2 14 Jana Matyášová Silvita s.r.o Ústí nad Orlicí 20:22,3
3 28 Jaromíra Celá Luková 21:01,9
4 60 Anna Kovářová OB Česká Třebová 21:05,5
5 11 Anna Krátká Hvězda Pardubice 22:10,2
6 13 Eva Jirásková TJ Maratonstav Úpice 22:25,1
7 30 Ludmila Hájková OB Česká Třebová 22:28,4
8 59 Lenka Flídrová AK ISCAREX Č.T. 22:43,2
9 21 Alena Švec Neffová Lanškroun 23:19,1
10 45 Romana Pavelcová Atletika Žamberk 23:44,4
11 10 Ivana Pešlová TJ Svitavy 23:45,4
12 8 Lenka Sejkorová AK ISCAREX Č.T. 24:32,4
13 44 Věra Švecová Damníkov 26:21,8

 

Výsledková listina - bez rozdílu kategorie  
Celkové umístění Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 43 Radek Hübl Vencl tým ÚO 14:16,3
2 24 Jan Šimůnek AK ISCAREX Č.T. 15:07,5
3 2 Jiří Kyral Vencl tým ÚO 15:54,6
4 41 Marek Fajfr Vencl tým ÚO 15:59,8
5 61 Lukáš Kolář Vencl tým ÚO 16:13,6
6 3 Jakub Stránský Jiskra ÚO 16:29,9
7 15 Tomáš Kyncl Holice 16:36,3
8 1 Petr Šimek Řetůvka 17:17,4
9 26 Jakub Očenáš AK ISCAREX Č.T. 17:26,9
10 40 František Fajfr Vencl tým ÚO 17:35,8
11 7 Aleš Stránský AK ISCAREX Č.T. 17:47,1
12 20 Michal Šebek Česká Třebová 18:04,8
13 5 Martin Vacek AK ISCAREX Č.T. 18:13,6
14 31 Dominik Hájek Vencl tým ÚO 18:23,9
15 47 Lubomír Řehák AK ISCAREX Č.T. 18:30,1
16 42 Jakub Ptáček Anenská Studánka 18:47,3
17 4 Carlos Bočkaj SRTG Česká Třebová 18:48,9
18 48 Josef Valenta Lanškroun 19:07,9
19 19 Petr Simon Polička 19:12,7
20 25 Aneta Čípová AK ISCAREX Č.T. 19:20,7
21 22 Michal Doleček Pardubice 19:32,4
22 49 Jana Klinecká Hlinsko 19:36,7
23 17 Roman Sedláček SBR TRI-TEAM Litomyšl 19:45,7
24 34 Jáchym Cvrček Atletika Polička 19:52,6
25 29 Luděk Pilgr OB Česká Třebová 19:54,3
26 23 Sophia Salivarová AK ISCAREX Č.T. 19:59,9
27 70 Jan Scheuer Lanškroun 20:02,7
28 14 Jana Matyášová Silvita s.r.o Ústí nad Orlicí 20:22,3
29 28 Jaromíra Celá Luková 21:01,9
30 60 Anna Kovářová OB Česká Třebová 21:05,5
31 36 Martin Stečínský Opatov 21:31,6
32 50 František Ptáček Anenská Studánka 21:32,4
33 55 Viktor Borek Brzdy Horní Čermná 21:35,2
34 65 Ondres Ptáček N.C.A.S 21:35,8
35 38 Miroslav Krupička Jiskra ÚO 21:41,4
36 58 Metěj Šípek Fotbal Trpík 21:44,8
37 57 Ondřej Doleček Fotbal Trpík 21:55,4
38 11 Anna Krátká Hvězda Pardubice 22:10,2
39 6 Oto Kubišta AK ISCAREX Č.T. 22:12,4
40 63 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč 22:18,4
41 32 Tereza Jedličková Atletika Žamberk 22:23,4
42 13 Eva Jirásková TJ Maratonstav Úpice 22:25,1
43 30 Ludmila Hájková OB Česká Třebová 22:28,4
44 64 Tadeáš Miškolci STC Česká Třebová 22:37,8
45 59 Lenka Flídrová AK ISCAREX Č.T. 22:43,2
46 33 Marti Cvrček Planeta Země 22:48,6
47 18 Martina Šebková AK ISCAREX Č.T. 22:59,5
48 21 Alena Švec Neffová Lanškroun 23:19,1
49 16 Jiří Jeřábek Holice 23:30,6
50 37 Martin Stečínský Opatov 23:36,9
51 45 Romana Pavelcová Atletika Žamberk 23:44,4
52 10 Ivana Pešlová TJ Svitavy 23:45,4
53 9 Zdeněk Hlaváček SKP Rychnov nad Kněžnou 24:08,9
54 12 Lenka Sontáková Spining Eva Lanškroun 24:15,8
55 8 Lenka Sejkorová AK ISCAREX Č.T. 24:32,4
56 46 Rudolf Řehák SK Damníkov 24:33,6
57 62 Michal Vacek Vencl tým ÚO 25:18,0
58 35 Jaroslav Krsek FORT Ústí nad Orlicí 25:25,7
59 44 Věra Švecová Damníkov 26:21,8
60 39 Luděk Gratz Ústí nad Orlicí 27:28,4
61 56 Petr Borek Brzdy Horní Čermná 28:49,6
62 69 Šárka Dúbravová N.C.A.S 29:23,4
63 54 Vendula Klusoňová Dannyho smečka 30:26,5
64 53 Jolana Klusoňová Dannyho smečka 30:38,7
65 52 Oldřich Klusoň Dannyho smečka 30:39,2
66 68 Michaela Dúbravová N.C.A.S 32:22,9
67 51 Kateřina Ptáčková Anenská Studánka 33:56,7
68 27 Ota Sadílek Activity 35:02,7
69 67 Monika Ptáčková N.C.A.S 38:52,2
70 66 Kristýna Ptáčková N.C.A.S 42:15,0

 

Absolutní pořadí mužů    
Umístění Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 43 Radek Hubl Vencl tým ÚO 14:16,3
2 24 Jan Šimůnek AK ISCAREX Č.T. 15:07,5
3 2 Jiří Kyral Vencl tým ÚO 15:54,6
4 41 Marek Fajfr Vencl tým ÚO 15:59,8
5 61 Lukáš Kolář Vencl tým ÚO 16:13,6
6 3 Jakub Stránský Jiskra ÚO 16:29,9
7 15 Tomáš Kyncl Holice 16:36,3
8 1 Petr Šimek Řetůvka 17:17,4
9 26 Jakub Očenáš AK ISCAREX Č.T. 17:26,9
10 40 František Fajfr Vencl tým ÚO 17:35,8
11 7 Aleš Stránský AK ISCAREX Č.T. 17:47,1
12 20 Michal Šebek Česká Třebová 18:04,8
13 5 Martin Vacek AK ISCAREX Č.T. 18:13,6
14 31 Dominik Hájek Vencl tým ÚO 18:23,9
15 47 Lubomír Řehák AK ISCAREX Č.T. 18:30,1
16 42 Jakub Ptáček Anenská Studánka 18:47,3
17 4 Carlos Bočkaj SRTG Česká Třebová 18:48,9
18 48 Josef Valenta Lanškroun 19:07,9
19 19 Petr Simon Polička 19:12,7
20 22 Michal Doleček Pardubice 19:32,4
21 17 Roman Sedláček SBR TRI-TEAM Litomyšl 19:45,7
22 34 Jáchym Cvrček Atletika Polička 19:52,6
23 29 Luděk Pilgr OB Česká Třebová 19:54,3
24 70 Jan Scheuer Lanškroun 20:02,7
25 36 Martin Stečínský Opatov 21:31,6
26 50 František Ptáček Anenská Studánka 21:32,4
27 55 Viktor Borek Brzdy Horní Čermná 21:35,2
28 65 Ondres Ptáček N.C.A.S 21:35,8
29 38 Miroslav Krupička Jiskra ÚO 21:41,4
30 58 Metěj Šípek Fotbal Trpík 21:44,8
31 57 Ondřej Doleček Fotbal Trpík 21:55,4
32 6 Oto Kubišta AK ISCAREX Č.T. 22:12,4
33 63 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč 22:18,4
34 64 Tadeáš Miškolci STC Česká Třebová 22:37,8
35 33 Marti Cvrček Planeta Země 22:48,6
36 16 Jiří Jeřábek Holice 23:30,6
37 37 Martin Stečínský Opatov 23:36,9
38 9 Zdeněk Hlaváček SKP Rychnov nad Kněžnou 24:08,9
39 46 Rudolf Řehák SK Damníkov 24:33,6
40 62 Michal Vacek Vencl tým ÚO 25:18,0
41 35 Jaroslav Krsek FORT Ústí nad Orlicí 25:25,7
42 39 Luděk Gratz Ústí nad Orlicí 27:28,4
43 56 Petr Borek Brzdy Horní Čermná 28:49,6
44 52 Oldřich Klusoň Dannyho smečka 30:39,2
45 27 Ota Sadílek Activity 35:02,7
         
Absolutní pořadí žen    
Umístění Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 25 Aneta Čípová AK ISCAREX Č.T. 19:20,7
2 49 Jana Klinecká Hlinsko 19:36,7
3 23 Sophia Salivarová AK ISCAREX Č.T. 19:59,9
4 14 Jana Matyášová Silvita s.r.o Ústí nad Orlicí 20:22,3
5 28 Jaromíra Celá Luková 21:01,9
6 60 Anna Kovářová OB Česká Třebová 21:05,5
7 11 Anna Krátká Hvězda Pardubice 22:10,2
8 32 Tereza Jedličková Atletika Žamberk 22:23,4
9 13 Eva Jirásková TJ Maratonstav Úpice 22:25,1
10 30 Ludmila Hájková OB Česká Třebová 22:28,4
11 59 Lenka Flídrová AK ISCAREX Č.T. 22:43,2
12 18 Martina Šebková AK ISCAREX Č.T. 22:59,5
13 21 Alena Švec Neffová Lanškroun 23:19,1
14 45 Romana Pavelcová Atletika Žamberk 23:44,4
15 10 Ivana Pešlová TJ Svitavy 23:45,4
16 12 Lenka Sontáková Spining Eva Lanškroun 24:15,8
17 8 Lenka Sejkorová AK ISCAREX Č.T. 24:32,4
18 44 Věra Švecová Damníkov 26:21,8
19 69 Šárka Dúbravová N.C.A.S 29:23,4
20 54 Vendula Klusoňová Dannyho smečka 30:26,5
21 53 Jolana Klusoňová Dannyho smečka 30:38,7
22 68 Michaela Dúbravová N.C.A.S 32:22,9
23 51 Kateřina Ptáčková Anenská Studánka 33:56,7
24 67 Monika Ptáčková N.C.A.S 38:52,2
25 66 Kristýna Ptáčková N.C.A.S 42:15,0

Menu

2. 2. Nela

Zítra: Blažej

Nejbližší akce v obci

11. 2. Dětský karneval
18. 2. Fotbalový ples

Zobrazit Kalendář akcí
Zobrazit Aktuality

Najdete nás také na:

Damníkov FB1.jpg  Damníkov you tube1.jpg

Externí odkazy

SDH Damníkov
SG Damníkov
ZŠ a MŠ Damníkov
Knihovna Damníkov
Pošta Damníkov
Statistiky obyvatel Damníkov
Tipy na výlet Damníkov
Policie ČR Č.Třebová

E-Služby

Úřední deska
Czech Point
E-podatelna
Usnesení zastupitelstva
Mapové služby

Kontakt

Obecní úřad
Damníkov
56123
Provozní doba úřadu zde... Telefon: 465 394 113
Starosta obce
mob.: 775 660 375
Email: damnikov@ow.cz

Důležitá tel. čísla

Hasičský sbor - 150
Záchranka - 155
Policie - 158
Tísňové volání - 112
Další kontakty a odkazy >>

Předpověď počasí