Hasičská soutěž Luková 2014

Datum konání:
17.5.2014

Tak jako každý rok, tak i letos se naše mužstvo zúčastnilo okrskové hasičské soutěže, která se konala dne 17.5.2014 v Lukové. I když během celé akce pršelo a byla zima, tak nás to nerozhodilo a bojovali jsme o umístění na pódiu. Jako první na řadě bylo 100 metrů s překážkami. Tuto disciplínu jsme s přehledem vyhráli, neboť jsme omladili mužstvo, a taky díky tomu, že náš velitel Lukáš Suchý zaběhl krásný čas:22,61 s. a stal se šampionem okrsku! Disciplínu v požárním útoku jsme dokončili v čase 35,26 s a obsadili v ní 3. místo. Na to, že někteří to běželi poprvé, to byl velice podařený výkon. V celkovém součtu, i přes velkou konkurenci, jsme obsadili celkové krásné 2. místo. Domů jsme si tedy odvezli 2 poháry a diplomy. Za chvíli to nebudeme mít ani kam dávat :-). Jelikož se nám první soutěž letošního roku povedla a mužstvo je do požárního sportu zapálené, tak máme v plánu se zúčastnit co nejvíce soutěží po okrese i mimo něj. Stále platí, že kdyby měl někdo chuť dělat s námi požární sport, je mezi námi vítán. Jsme skvělá parta Damníkovských hasičů :-).